Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2016/2017

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Gryglik Karolina
2. Lipińska Karolina
3. Męczkowski Michał
4. Obrycki Jakub
5. Ptak Michalina
6. Tarnacki Adrian
7. Wojewoda jakub

-

I 1. Malinowska Wiktoria
2. Szumowska Weronika

-

II 1. Kołakowski Dawid
2. Pieńkowska Weronika
3. Szewczyk Paweł
4. Szewczyk Piotr
-
III 1. Szypulska Amelia
2. Sobuta Oliwia
3. Męczkowski Kacper

-

IV 1. Łada Daria
2. Matejkowski Filip
3. Lewandowski Maciej
5,36
5,09
5,00
V  - -
VI 1. Łada Amelia
2. Bukowska Monika
5,55
5,00

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Gryglik Karolina
2. Lipińska Karolina
3. Męczkowski Michał
4. Obrycki Jakub
5. Ptak Michalina
6. Sobuta Gabriel
7. Tarnacki Adrian
8. Wojewoda Jakub
9. Michałowski Jakub

-

I 1. Kołakowski Dawid
2. Szumowska Weronika
3. Borawski Piotr
4. Pieńkowska Weronika

-

II 1. Szypulska Amelia
2. Sobuta Oliwia
3. Męczkowski Kacper
-
III 1. Łada Daria
2. Matejkowski Filip
3. Lewandowski Maciej
4. Tarnacki Patryk

-

IV   -  
V 1. Łada Amelia
2. Bukowska Monika
5,45
4,81
VI 1. Ejza Jakub
2. Ejza Michał
3. Chrostowski Maksymilian
4. Bagińska Wiktoria
5. Lewandowski Mateusz
6. Karwowski Karol
7. Modzelewska Natalia
5,27
5,18
5,09
5,00
5,00
4,91
4,82

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/15

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Bagińska Sandra
2. Bochińska Zofia
3. Kołakowski Dawid
4. Pieńkowska Weronika
5. Kopańczyk Anna
6. Szumowska Weronika

-

I 1. Męczkowski Kacper
2. Szewczyk Paweł
3. Szewczyk Piotr
4. Tarnacka Oliwia
5. Szypulska Amelia
6. Kopańczyk Natalia

-

II 1. Lewandowski Maciej
2. Łada Daria
3. Matejkowski Filip
4. Tarnacki Patryk
-
III     -

-

IV 1. Łada Amelia
2. Bukowska Monika
3. Bochiński Maciej
5,36
4,82
4,91
V 1. Ejza Jakub
2. Lewandowski Mateusz
3. Chrostowski Maksymilian
4. Ejza Michał
5. Karwowski Karol
5,19
5,19
5,09
5,00
4,91
VI 1. Lewandowska Kinga
2. Matejkowski Kacper
3. Sikora Adrian
5,82
5,00
5,00

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/14

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Męczkowski Kacper
2. Szypulska Amelia
3. Szewczyk Paweł
4. Szewczyk Piotr
5. Tarnacka Oliwia
6. Bagińska Sandra
7. Szumowska Weronika
8.  Kopańczyk Natalia

-

I 1. Łada Daria
2. Matejkowski Filip
3. Tarnacki Patryk
4. Lewandowski Maciej

-

II

-

-
III 1. Bochiński Maciej
2. Bukowska Monika
3. Łada Amelia

-

IV 1. Lewandowski Mateusz
2. Ejza Jakub
3. Karwowski Karol
4. Chrostowski Maksymilian
5. Ejza Michał
5,18
5,09
5,00
4,91
4,82
V 1. Lewandowska Kinga
2. Sikora Adrian
3. Matejkowski Kacper
5,82
4,91
4,82
VI 1. Bartczak Katarzyna
2. Kleszczewski Hubert
3. Tarnacka Natalia
4. Tarnacka Zuzanna
5. Zduńczyk Patrycja

5,09
5,09
5,09
5,09
5,09

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2012/13

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Łada Daria
2. Konopka Karol
3. Lewandowski Maciej
4. Tarnacki Patryk
5. Matejkowski Filip 

-

I

  -

-

II 1. Bochiński Maciej
2. Bukowska Monika
3. Łada Amelia

-

III 1. Bagińska Wiktoria
2. Chrostowski Maksymilian
3. Ejza Jakub
4. Karwowski Karol
5. Lewandowski Mateusz
6. Sarnacki Jan
7. Modzelewska Natalia Agnieszka

-

IV 1. Lewandowska Kinga
2. Matejkowski Kacper
3. Sikora Adrian
5,45
5,09
4,90
V 1. Kleszczewski Hubert
2. Bartczak Katarzyna
3. Tarnacka Natalia
4. Tarnacka Zuzanna
4,91
4,81
4,81
4,81
VI 1.  Łada Adrian
2. Męczkowska Karolina

5,18
5,18


 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2011/12

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Przybylska Wiktoria

-

I 1. Bochiński Maciej
2. Bukowska Monika
3. Łada Amelia

-

II 1. Bagińska Wiktoria
2. Chrostowski Maksymilian
3. Ejza Jakub
4. Karwowski Karol
5. Lewandowski Mateusz
6. Modzelewska Natalia

-

III 1. Lewandowska Kinga
2. Matejkowski Kacper
3. Sikora Adrian

-

IV 1. Bartczak Katarzyna
2. Kleszczewski Hubert
3. Tarnacka Natalia
4. Tarnacka Zuzanna

5,09
5,00
4,81
4,81

V 1.  Łada Adrian
2. Męczkowska Karolina

5,18
5,00

VI 1. Wojewoda Martyna
2. Laskowska Klaudia

5,27
5,18

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnego 2010/11

Klasa Nazwisko i imię Średnia ocen
Oddział przedszkolny 1. Bochiński Maciej
2. Bukowska Monika
3. Łada Amelia
4. Ostrowski Piotr
5. Rydzewska Katarzyna
6. Żebrowski Mikołaj

-

I 1. Bagińska Wiktoria
2. Chrostowski Maksymilian
3. Ejza Jakub
4. Karwowski Karol
5. Lewandowski Mateusz
6. Modzelewska Natalia

-

II 1. Lewandowska Kinga
2. Matejkowski Kacper
3. Sikora Adrian
4. Żebrowska Paulina

-

III 1. Bartczak Katarzyna
2. Kleszczewski Hubert
3. Tarnacka Natalia
4. Tarnacka Zuzanna
5. Zduńczyk Patrycja

-

IV 1.  Łada Adrian
2. Męczkowska Karolina

5,36
5,09

V 1. Wojewoda Martyna
2. Laskowska Klaudia

5,45
5,27

VI 1. Tarnacka Aleksandra
2. Zieja Anna
3. Pieńkowska Marlena

5,64
5,40
5,36

Strona główna